За численними зверненнями проведено семінар з питань оплати праці

За зверненнями громадян проведено семінар за участю очільників структурних підрозділів Управління інспекційної діяльності у Кіровоградської області та керівного складу ДП «Кіровоградський облавтодор» дотримання строків виплати заробітної плати та інших питань трудового законодавства.

Як з’ясувалося, підприємство вчасно сплачує поточну заробітну плату, а заборгованість за попередні періоди - частково, плануючи найближчим часом виплатити її повністю.

Під час зустрічі охоплено безліч питань законодавства про працю.

У Кропивницькому надані технічні консультації працівникам транспортного підприємства

Технічні консультації на робочих місцях щодо проведення інструктажів з охорони праці надав фахівець Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області керівникам підрозділів підприємства, яке займається транспортними перевезеннями у Кропивницькому.

Інспектор акцентував на видах інструктажів, періодичності та процедурі їх проведення.

На Кіровоградщині провели тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці під час використання пестицидів у сільському господарстві

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці спільно з управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області, керівниками та інженерами з охорони праці двох агроформувань провели тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці для підприємств, що займаються вирощуванням сільськогосподарських культур. Тема тренінгу: «Безпека під час використання  пестицидів у сільському господарстві».

Широкомасштабною роз’яснювальною роботою з питань безпеки праці охоплені всі власники атракціонів на Кіровоградщині

З метою інформування власників та обслуговуючого персоналу атракціонної техніки щодо вимог з охорони праці під час експлуатації атракціонів, а також неприпустимості допуску до роботи без оформлення трудових відносин фахівці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провели масштабну роз’яснювальну роботу. Інформаційними заходами охоплено міста Кропивницький, Олександрія, Світловодськ та смт Добровеличківка, Онуфріівка, Благовіщенське, Петрове на Кіровоградщині. 

1 червня – День захисту дітей: зобов’язання та виклики для України

Україна приєдналася до числа країн, які відзначають 1 червня як День захисту дітей, приділяючи особливу увагу правам та добробуту наймолодших громадян. Це свято, запропоноване Організацією Об’єднаних Націй та ухвалене як Міжнародний День захисту дітей, нагадує нам про важливість створення безпечного та сприятливого середовища для розвитку дітей.

На території Гурівської територіальної громади за участю інспектора здійснені відвідування підприємств

У складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, за участю представника поліції, головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області відвідав підприємства, установи та організації на території трьох сіл Гурівської територіальної громади.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)