Для фахівців Міжрегіонального управління на Кіровоградщині провели тренінг з покращення безпеки та здоров’я

15 травня з державними інспекторами напрямку безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області проведено тренінг на тему «Покращення безпеки та здоров’я на роботі на малих і середніх підприємствах». Захід із використанням конкретних прикладів і методів визначення небезпек та мінімізації професійних ризиків на робочих місцях відбувся за участю заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці Миколи Шамшура та начальника Управління інспекційної діяльності.

 Спікерами тренінгу виступили сертифіковані тренери Міжрегіонального управління: заступник начальника Управління інспекційної діяльності, начальник управління гірничого нагляду Міжрегіонального управління та заступник начальника відділу Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області.

Матеріали тренінгу розроблені на базі Універсального навчального пакета Міжнародної організації праці та адаптовано до українського контексту національними спеціалістами у межах Проєкту МОП за фінансування ЄС  «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Мета – надати засоби, що допоможуть виявити професійні ризики для безпеки та здоров’я у робочих зонах, і запропонувати відповідні рішення.

Під час тренінгу приділили увагу вирішенню спільних завдань; спілкуванню та співпраці на роботі; системному підходу до вдосконалення; вимірюванню показників безперервного вдосконалення; креативному мисленню й сучасним підходам до розв'язання питань безпеки та здоров’я на роботі.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)