Проведено моделювання події на робочому місці на ТОВ «Градолія рафінація»

Фахівці управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провели моделювання нещасного випадку на робочому місці для працівників лінії видування ПЕТ — пляшок на ТОВ «Градолія рафінація» м. Кропивницький. Нещасний випадок стався з працівником, що виконував наладку матриці установки для видування ПЕТ-тари. Потерпілий отримав травму кисті.  

 Розглянуто вимоги при обслуговуванні автомата для видування ПЕТ-тари та особливості виробництва й обладнання, яке представляє собою автоматизовану лінію з одного кінця якої форми автоматично завантажуються в машину, а з іншого — виходять готові пляшки, які знову-таки автоматично подаються безпосередньо на лінію розливу олії.

Висвітлено рівень травматизму на підприємствах олійно-жирового виробництва, обставини, причини його виникнення та попередження. Розглянуто вимоги щодо контролю за горючими рідинами, параметрами технологічного середовища в трубопроводах і їх щоденного огляду та до розміщення контрольно-вимірювальних приладів, автоматики, приладів безпеки та запобіжних пристроїв.

 

Довідково.

Підприємство займається виробництвом рафінованої олії, ПЕТ- пляшок  та розливом у ПЕТ- пляшки  олії.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)