На спільному семінарі для бухгалтерів – про оформлення трудових відносин

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Ганна Масловська взяла участь у семінарі в Кіровоградському міськвиконкомі спільно з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в області, Головного управління Державної фіскальної служби та ВКК «Баланс-Клуб». На заході були присутні близько 200 осіб.

 Ганна Масловська висвітлила питання про порядок оформлення трудових договорів та звільнення працівників. Лектор зазначила, що тема виступу перед представниками бухгалтерських служб приватних підприємств пов’язана з тим, що більшість головних бухгалтерів малих підприємств та і фізичних осіб-підприємців поєднують роботу бухгалтера з роботою працівника відділу кадрів та діловода.

Ганна Масловська на конкретних прикладах роз’яснила методи та звільнення працівників.

Представників приватних підприємств цікавили питання щодо можливості оформлення цивільно-правових договорів, відмінності між сумісництвом та суміщенням.

Слухачі також отримали відповіді на питання про нарахування індексації, штрафних санкцій з порушення трудового законодавства.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)