За допомогою інспектора поновлено трудові права ще 4 працівників
До Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області звернулися звільнені у травні та червні поточного року 4 працівників одного із торговельних підприємств міста Кропивницького з приводу невиплати їм заборгованості по заробітній платі та остаточного розрахунку при звільненні.
Під час заходу контролю головний державний інспектор провела роз’яснювальну роботу стосовно термінів виплати зарплати та попередила посадових осіб про відповідальність за порушення законодавства про працю. За результатами заходу колишній роботодавець виплатив заявникам заборговані кошти на загальну суму 88,8 тисячі гривень.
У рамках кампанії «Виходь на світло» Управлінням постійно проводиться превентивна робота серед роботодавців області з метою запобігання подібним порушенням