У Голованівському районі працівникам фермерського господарства роз’яснено правила безпеки під час виконання вантажно – розвантажувальних робіт

Фахівець Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провела превентивний захід з працівниками фермерського господарства у Голованівському районі щодо дотримання правил безпеки під час виконання вантажно – розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів.

 Основна увага акцентована на тому, що вантажно-розвантажувальні роботи повинні проводитися під керівництвом посадової особи або працівника, відповідального за безпечне проведення цих робіт. Він повинен визначити спосіб навантаження і розвантаження, перевірити справність пристосувань і засобів індивідуального захисту.

Інспектор наголосила на таких питаннях:

  • вантажно-розвантажувальні роботи слід виконувати механізованим способом за допомогою підйомно-транспортного обладнання та засобів малої механізації.
  • піднімати і переміщати вантажі вручну необхідно при дотриманні норм, встановлених чинним законодавством.
  • вантажно-розвантажувальні роботи слід виконувати відповідно до технологічних карт, проектами виконання робіт, а також правилами, нормами, інструкціями та нормативно-технологічними документам, що містять вимоги безпеки під час виконання робіт даного виду. 

Рух транспортних засобів у місцях виконання вантажно-розвантажувальних робіт повинен бути організований за транспортно-технологічною схемою, затвердженою адміністрацією підприємства, з установкою відповідних дорожніх знаків.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)