Виходь на світло: підприємцям Петрівщини наголошено на перевагах офіційного працевлаштування

Під час інформаційної кампанії Держпраці “Виходь на світло», спрямованої до привернення уваги до ризиків та негативних наслідків незадекларованої праці, фахівець Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провела семінар для фізичних осіб-підприємців та керівного складу фермерських господарств Петрівської об’єднаної територіальної громади щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 Присутнім наголошено на дотриманні порядку оформлення трудових відносин під час воєнного стану та відповідальності за порушення законодавства про працю.

Також інспектор роз’яснила питання стосовно працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (ЗУ № 875).

Свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин, приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплата податків – все це ознаки нелегальної праці, яка шкодить Україні у стані війни. Саме тому в рамках кампанії протягом серпня фахівці Управління інспекційної діяльності в області відвідали 613 роботодавців. Робота триває.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)