Проведено превентивний захід для працівників житлово-комунального підприємства м. Олександрії

Головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провела превентивний захід для працівників підприємства ЖКГ м. Олександрії щодо дотримання заходів безпеки під час виконання робіт у спекотний період часу, під час роботи з інструментами та пристроями.

 Під час заходу наголошено на обов’язковому проведені щорічних навчань з питань охорони праці, проходження в установленому порядку медичного огляду та забезпечення засобами індивідуального захисту.

Також було наголошено на важливості планування робочих завдань з урахуванням впливу високих температур.

Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку.

Саме тому необхідно ретельніше планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при високих температур навколишнього середовища.

Більше інформації про безпечну працю рекомендовано знаходити на офіційних сайтах Держпраці: https://dsp.gov.uahttps://www.pratsia.in.ua/.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)