Офіційний веб-сайт

Пошук

 

Авторизація

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, який стався з працівником ТОВ «Бантишівський щебінь»

Комісія Управління Держпраці у Кіровоградській області завершила спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався з машиністом конвеєра ТОВ «Бантишівський щебінь», який під час роботи отримав численні травми та переломи.

 Працівник під час ремонтних робіт із заміни захисної стрічки конвеєра у дробарно - сортувальному цеху підсковзнувся і впав з висоти через відсутність горизонтальної перемички огородження.

Комісією з розслідування нещасного випадку виявлені порушення, що стосуються невиконання посадових обов’язків майстром цеху та потерпілим працівником.

Зокрема, майстер порушив посадову інструкцію, затверджену наказом директора ТОВ «Бантишівський щебінь», яка передбачає здійснення оперативного контролю за технічно правильною експлуатацією устаткування, додержання працівниками технологічної, виробничої і трудової дисципліни, правил і норм охорони праці.

Потерпілий порушивп. 2.11. НПАОП 0.00-1.24-10. «Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом», згідно з якими кожний працівник до початку роботи повинен переконатись у безпечному стані свого робочого місця, перевірити справність запобіжних пристроїв, інструментів, механізмів, необхідних для виконання роботи. У разі виявлення порушень він, не починаючи роботи, повинен повідомити про це відповідну посадову особу.

Також машиніст порушив ст. 14 Закону України  «Про охорону праці» щодо обов’язків працівника додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Комісія дійшла висновку, що нещасний випадок пов’язаний з виробництвом. Розроблені заходи із запобігання подібним нещасним випадкам. Зокрема, керівництво підприємства зобов’язане провести з працівниками робітничих професій позаплановий інструктаж; позачергову перевірку знань, забезпечити належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування,  моніторинг за  їх технічним станом.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

 

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 32-02-83 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.