ТОВ «Агрофірма «П'ятихатська» надано методичну допомогу щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки

   29 вересня поточного року заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Кіровоградської області Г.Спіріна під час семінару у ТОВ «Агрофірма «П'ятихатська» у Петрівському районі надала методичну допомогу щодо безпечної експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки. На семінарі особливу увагу  звернуто на нову редакцію «Правил безпеки систем газопостачання».

  Акцентувала увагу, що всі газопроводи і установки, що використовують газ, підлягають технічному обслуговуванню і ремонту у строки, що зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання, приладів, апаратів з урахуванням місцевих умов експлуатації.

 Технічне обслуговування необхідно здійснювати не рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт – не рідше ніж один раз на рік.

   Перевірку і прочищення газоходів і димових труб необхідно здійснювати одночасно з поточним ремонтом котлів, але не рідше ніж один раз на рік. Результати оформляються актом, у якому зазначається відсутність засмічення, відокремленість, герметичність, справність оголовків димоходів.

   Запропоновано керівнику підприємства здійснювати постійний контроль за дотриманням працівниками підприємства регламентів на виконання робіт, та нормативно-правових документів з питань охорони праці, щодо безпечної та безаварійної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

   Фахівець Управління Держпраці у Кіровоградської області надала рекомендації працівникам як правильно вести себе при виникненні аварійних ситуацій при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки та виконання робіт з підвищеної небезпеки.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)