Для спеціалістів Управління - про протидію корупції

  28 вересня 2015р  головним спеціалістом з питань протидії корупції А. Мусієнко проведено навчання з працівникам Управління Держпраці у Кіровоградській області на тему: «Корупція як негативне явище в суспільстві».

Метою проведення навчання було ознайомлення спеціалістів Управління  та спільне обговорення основних положень Закону України «Про запобігання корупції» №1700-VII від 14 жовтня 2014р, що набрав чинності 26 квітня  2015 року.

Всіх присутніх ознайомлено із новаціями в законодавстві щодо запобігання корупції. А саме, присутніх було поінформовано про поняття корупції, конфлікту інтересів, корупційного правопорушення, види відповідальності за корупційні правопорушення.

   Наголошено на тому, що посадовець не може вимагати або приймати хабарі, винагороди чи незаконні подарунки, знаки уваги, прояви гостинності або інші вигоди для себе чи своєї сім’ї, близьких родичів і друзів, або осіб чи організацій, з якими він має ділові чи політичні стосунки, що можуть сплинути чи видаються такими, що впливають на неупередженість при виконанні посадових обов’язків, або які є винагородою чи виглядають як винагорода, пов’язана з його обов’язками. Це не стосується загальноприйнятої гостинності або дрібних подарунків.

   Акцентовано, що запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства, безумовне дотримання антикорупційного законодавства як представниками Управління, так і суспільством в цілому.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)