Про дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з експертизи умов праці для працівників СВК «АФ Маріампольська»

   Фахівці відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Кіровоградській області провели семінар-нараду з питань додержання законодавства про працю для працівників кадрової служби та бухгалтерського обліку в СВК «Агрофірма Маріампольська», розташованої в Петрівському районі.

   Під час семінару йшла мова про додержання законодавства про працю, а саме: оформлення трудових відносин, тривалості робочого часу під час сезонних робіт у сільському господарстві, щорічних основних та додаткових відпусток. Ведення первинної документації (оформлення табелів, наказів, тощо). Проаналізовано окремі положення колективного договору підприємства. Дано детальне роз’яснення щодо оплати праці мобілізованих працівників.

 

   Працівниками підприємства було повідомлено номер контактного телефону, за яким можна звертатися за консультаціями до працівників Управління Держпраці у Кіровоградській області.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)