В ПП «ВКіК» розглянуто заходи стосовно поліпшення стану охорони праці

   На приватному підприємстві «ВКіК» що в м. Світловодську за участю фахівців Управління Держпраці, відбувся семінар, на якому обговорено питання виконання превентивних заходів з охорони праці і промислової безпеки.

   Перед учасниками семінару виступив головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку А.Шумейко. Посадовець проаналізував випадки порушень вимог охорони праці і промислової безпеки, назвав нещасні випадки, що сталися на підприємствах області, звернув увагу на питання організації безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів (НПАОП 0.00-1.01-07) «Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15) та на виконання першочергових профілактичних заходів по недопущенню виробничого травматизму та аварійних ситуацій.

 

   

Поставив завдання по неухильному дотриманню працівниками підприємства інструкцій з питань охорони праці, проведення інструктажів на робочому місці, застосуванні засобів індивідуального захисту та проходження працівниками навчання та перевірку знань з питань охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

    Довідково: ПП «ВКіК» було нагороджено дипломом за кращу продукцію на міжнародній виставці «ПродЕкспо-Україна 201 рік».

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)