Для працівників ТОВ «Агрофірма Забарська» та СФГ «Подольське» проведено семінар з питань безпеки праці під час осінньо-польових робіт

   На минулому тижні за ініціативи та участі працівників  Управління Держпраці у Кіровоградській області відбулись семінар-наради на сільськогосподарських підприємствах ТОВ «Агрофірма Забарська» та СФГ «Подольське» Маловисківського району на тему: «Дотримання вимог безпеки під час осінньо-польових робіт». В нараді взяли участь головний спеціаліст з питань охорони праці управління агропромислового розвитку Маловисківської райдержадміністрації та працівники підприємств.

   Під час наради головний держінспектор управління Держпраці Г. Сасов ознайомив присутніх зі станом виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплексу у поточному році, назвав причини їх настання, звернув увагу присутніх на обов’язковість дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці.

    На нараді були розглянуті окремі питання проведення комплексу осінньо-польових робіт. Зокрема щодо підготовки сільськогосподарської техніки до їх проведення, дотримання техніки безпеки при  ремонті. Звернуто увагу на недопущення до експлуатації сільськогосподарських машин і обладнання без захисних огороджень приводів робочих органів. Крім цього, зосереджено увагу на безпеці праці під час обробітку грунту та збиранні пізніх культур

   За результатами роботи семінару рекомендовано керівникам підрозділів зосередити головну увагу на неухильне дотримання працівниками підприємств інструкцій з питань охорони праці. Забезпечення належних умов праці для  працівників. Здійснювати постійний контроль за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

   Довідка:

Виробничого травматизму в 2013, 2014 роках та в першому півріччі 2015 року не було.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)