Проведено семінар-нараду на СП ТОВ «Світловодськпобут»

    Працівниками управління Держпраці у Кіровоградській області постійно моніториться перелік питань трудового законодавства, які найчастіше цікавлять роботодавців та працівників. На нарадах та семінарах окреслені теми більш повно освітлюються.

  Наразі, головним державним інспектором управління Держпраці у Кіровоградській області Л.Філоненко проведено семінар-нараду на СП ТОВ «Світловодськпобут», на якому широко розкриті нагальні питання надання пільг і гарантій мобілізованим працівникам, обговорені проблеми працівників призваних на строкову службу під час особливого періоду, розглянуто з якого моменту листки непрацездатності оплачуються по-новому, який розрахунковий період слід застосовувати для визначення розміру допомоги з тимчасової втрати працездатності, допомоги по догляду за дитиною, дорослим членом сім’ї, допомоги по вагітності та пологах і з яких сум визначається розмірсоціальних виплат, а які виключаються з розрахункового періоду.    .

   Проанонсовано проекти змін до законодавства з приводу підвищення мінімальної заробітної плати, відміни трудових книжок, проекту нового трудового кодексу.

   Присутніх ознайомлено з новим порядком оформлення працівників на роботу. А саме: кому, в які терміни і в який спосіб направляти повідомлення про прийняття на роботу.

   Звернено увагу роботодавця на збільшення адміністративних штрафів за порушення вимог трудового законодавства.

    Надані вичерпні відповіді на поставлені питання.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)