В Філії Олександріїська ДЕД «Кіровоградський Облавтодор» обговорили дотримання вимог законодавства з питань охорони праці під час експлуатації та ремонту асфальтобетонного заводу.

   Посадовими особами управління Держпраці у Кіровоградській області здійснюються превентивні заходи щодо запобігання виникнення виробничого  травматизму  при  виконанні  ремонтних   робіт та  експлуатації  на АБЗ.

     Зокрема, під час семінар-наради проаналізовано причини нещасних випадків минулих років, які сталися під час виконання ремонтних  робіт та експлуатації АБЗ, а  саме – порушення Правил охорони праці при будівництві, ремонті та утриманні автомобільних доріг і на інших об’єктах дорожнього господарства, Правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів. Працівникам філій, наголошено про вжиття наглядовим органом дієвих заходів стосовно роботодавців, які допустили випадки травматизму: позбавлення дозволів Держгірпромнагляду та передача матеріалів спеціальних розслідувань до прокуратури. 

    Обговоренопроблемні питання, які виникають під час виконання робіт з  ремонту,   утримання  та  експлуатації   асфальтобетонного  заводу,  що  можуть стати  причиною  нещасного  випадку.

    Заслухано звіти керівника філії Коюденка  В.В. та головного  інженера Руденка  О.В., про виконання робіт з експлуатації асфальтобетонного  заводу,  а  також обслуговування та ремонту автомобільних доріг, машин, механізмів та устаткування, 

    Рекомендовано розробити  додаткові  заходи  безпеки під час  проведення робіт з ремонту асфальтобетонного  заводу, а також  автомобільних доріг, машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)