Семінар-нарада для працівників ТОВ АПК «Ніка»

   З метою попередження травматизму і нещасним випадкам управління Держпраці у Кіровоградській області спільно з представником Кіровоградської райдержадміністрації проведено нараду та надано методичну допомогу працівникам сількогосподарського підприємства ТОВ АПК «Ніка» Кіровоградського району. Тема наради: «Про забезпечення правил з охорони праці під час збирання пізніх культур».

    Під час заходу заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС І.Приймак звернув увагу присутніх на підготовку сільськогосподарської техніки до збирання пізніх зернових культур, обов’язкове дотримання правил охорони праці під час виконання робіт у полі, з обов’язковим оформленням наряду-допуску і забезпечення засобами індивідуального захисту працівників, а також про зобов’язання керівників господарства по проведенню організаційних профілактичних заходів для недопущення випадків травмування працюючих.

   Головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  з питань охорони праці В. Бринза у своєму виступі звернув особливу увагу на проведення навчання та інструктажів з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки для тих, хто буде задіяний в комплексі зернозбиральних робіт. Він також навів приклади нещасних випадків при порушенні правил техніки безпеки під час експлуатації транспортних засобів.

Довідково: Випадки виробничого травматизму у 2013, 2014, поточному роках відсутні.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)