На ДП «Кіровоградський облавтодор» філія Кіровоградський ДЕД обговорено комплекс заходів запобігання виробничого травматизму

    Управлінням Держпраці у Кіровоградській області  з метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму, проведено нараду на тему:  «Безпечне  виконання  робіт  в електроустановках  підприємства  до  та  понад 1000  В.» на базі ДП «Кіровоградський облавтодор» філія Кіровоградський ДЕД.

   У проведенні  наради взяли  участь керівництво та  посадові особи з питань охорони праці, а також працівники  підприємства. Учасників заходу ознайомили  з вимогами  «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правил улаштування електроустановок».

 

   На нараді проаналізовано причини нещасних випадків минулих років, які сталися під час виконання робіт в електроустановках підприємств до та понад 1000В, а саме – порушення Правил безпечної експлуатації електроустановок  споживачів  працівниками філій, наголошено про вжиття наглядовим органом дієвих заходів стосовно роботодавців, які допустили випадки травматизму .

   Головний  державний  інспектор  відділу нагляду в машинобудуванні  та  в енергетиці  управління Держпраці у Кіровоградській області    В. Рябченко   проінформував  присутніх   про  порядок  проведення  робіт  в  електроустановках підприємства більше 1000 В, звернув  увагу на  складання наряду – допуску,  на  його  оформлення,  проведення  інструктажу  перед  початком виконання робіт. Загострив увагу на питаннях використання працівниками  засобів  індивідуального захисту,  їх  зберігання, а також проведення електротехнічних вимірів та випробувань .На семінарі роз’яснено та доведено до   присутніх основні вимоги нормативно-правових актів з безпечної експлуатації електроустановок. Обговорено проблемні питання,  які виникають під час обслуговування та ремонту електроустановок споживача. Наголошено на особливостях проведення експертних обстежень,  вимірів  та  випробувань електротехнічною  лабораторією електрообладнання  та  заземлювальних  контурів на  об’єктах  підприємства.

    Довідково: На ДП «Кіровоградський облавтодор»   філія Кіровоградський  ДЕД  випадків виробничого  травматизму за    2013,  2014,  та  за 7 місяців  2015 р.  не  було.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)