Проведено семінар стосовно дотримання вимог законодавства

   Управлінням Держпраці у Кіровоградській області на базі приватного сільськогосподарсь кого підприємства ім. Ватутіна, що у Вільшанському районі, проведено семінар.

 

   Під час заходу порушено питання дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці під час ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки в період збирання пізніх культур.

   Головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області В.Куліш звернув увагу учасників семінару на безпечні умови праці при експлуатації транспортних засобів, а цьому будуть слугувати, якщо під час проведення комплексу робіт не буде експлуатуватися несправна техніка, не буде агрегатів з відкритими ланцюговими, пасовими, карданними передачами. Всі види регулювальних, ремонтних, налагоджувальних робіт та технічного обслуговування сільськогосподарської техніки проводити тільки після повної зупинки всіх агрегатів і вимкненому двигуні трактора.

   При детальному аналізі виробничого травматизму в агропромисловому комплексі звернув увагу керівництва, служби охорони праці, що нещасні випадки зі смертельними наслідками найчастіше трапляються під час експлуатації самохідних машин, а також через неуважність і порушення працівниками простих норм безпеки праці під час виконання механізованих процесів.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)