Управління Держпраці провело тематичну нараду для керівництва та працівників ПАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

   Управлінням Держпраці у Кіровоградській області  організовано проведення тематичної наради щодо дотримання вимог  правил охорони праці  та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки на підприємствах  машинобудівної галузі по виробництву машин  та устаткування загального призначення  (виробництво вагів, дозаторів та котлів на твердому паливі).

    Головним державним інспектором управління Держпраці у області М. Лізуновим були  проаналізовані найбільш характерні помилки, що допускаються при виконанні робіт під час виробництва вагів, дозаторів та котлів на твердому паливі.

 

   У ході наради звернуто увагу присутніх, що при виконанні робіт по виробництву машин та устаткування загального призначення, особливої уваги, обережності і суворого дотримання потребують  вимоги загальних правил техніки безпеки і виробничої санітарії для працівників і організацій машинобудування, які затверджені постановою Президії ЦК профспілки працівників машинобудування. Акцентовано увагу, що порушення цих правил, незадовільний стан обладнання можуть привести до виникнення аварій та нещасних випадків на виробництві. 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)