Офіційний веб-сайт

Пошук

 

Авторизація

В одному із магазинів у Долинській виявлено 18 неоформлених працівників, внаслідок чого на підприємство накладено штраф у розмірі 900 тисяч гривень

Як уже повідомлялося, під час інспекційного відвідування за участю представників робочої групи з питань легалізації зарплати і зайнятості населення та національної поліції інспектор праці Управління в одному із будівельних магазинів (знаходиться за фактичною в м. Долинській) виявив 18 працівників без належного оформлення трудових відносин.

  Працівники виконували роботу охоронника, бухгалтера, продавця, касира та керуючого. В той же час, відповідно до інформації, отриманої від пенсійного фонду, станом на 1 жовтня у товариства, яке здійснює діяльність у магазині, не був укладений жоден трудовий договір за останні два роки.

В ході інспекційного відвідування встановлені порушення вимог ст. 21,24 Кодексу законів про працю України щодо укладення трудового договору відносно 18 працівників.

Штрафна санкція, передбачена ч.2 ст. 265 КЗпП України(фактичний допуск до роботи працівника без оформлення трудового договору(контракту) стосовно 18 працівників становить вісімнадцять десятикратних розмірів мінімальної зарплати (900 тисяч гривень).

За результатами відвідування складено акт, а керівнику товариства направлено рекомендованим листом припис про усунення виявлених порушень.

На підставі акта відвідування начальник Управління Олександр Кухаренко підписав постанову про накладення штрафу на зазначене товариство у розмірі 900 тисяч гривень.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

 

 

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.