У Світловодську проведено інформаційно-консультативний захід щодо безпеки при експлуатації електроустановок та електрообладнання

У Центральному відділенні поштового зв’язку №3 міста Світловодська проведено інформаційно-консультативний захід щодо безпеки при експлуатації електроустановок та електрообладнання. У заході взяли участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Кіровоградській області Володимир Євтушенко та фахівці відділення.

  Головний державний інспектор надав слухачам інформацію про стан виробничого травматизму у регіоні, вказав основні причини, які привели до нещасних випадків. Володимир Євтушенко загострив увагу присутніх на дотриманні «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» щодо безпечного виконання робіт в електроустановках та на проведенні інструктажів з електробезпеки.

При обговоренні Правил зупинились на організації проведення чергового опосвідчення стану безпеки електроустановок, рівень безпечного стану яких оформлюється актом, у якому оцінюється стан безпеки діючого електроустаткування, наявність необхідної експлуатаційної та оперативної документації в електрогосподарстві, на необхідності мати фахівцю служби охорони праці  групу ІV з електробезпеки, який зобов’язаний контролювати безпечну експлуатацію електроустановок і входить до складу комісії із проведення опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.