Команди коледжу змагалися, хто краще знає законодавство про охорону праці

У Світловодському політехнічному коледжі Центральноукраїнського національного технічного університету (директор Ігор Петров) пройшла вікторина «Безпечне та здорове майбутнє праці». Захід організували керівництво коледжу за участю страхового експерта з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області Сергія Якименка та головного державного інспектора Управління Держпраці в області Анатолія Шумейка.

 На початку державний інспектор наголосив, що створення здорових та безпечних умов праці – це стратегічне завдання перед державою і бізнесом. Саме керівникам середньої ланки, якими незабаром будуть сьогоднішні студенти, прийдеться брати активну участь у реформуванні системи управління охороною праці .

Три команди змагалися, хто краще знає вимоги законодавства з охорони праці, орієнтується в засобах індивідуального захисту , шкідливих та небезпечних факторах, які впливають на працівників під час роботи тощо.

Журі нагородило грамотами кращу команду. Під час вручення нагород Сергій Якименко підкреслив: безпечне та здорове майбутнє праці багато в чому буде залежати від них, майбутніх молодих спеціалістів. Побажав так же впевнено усувати виробничі ризики чи небезпеки, як вони розв’язували завдання вікторини.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

 

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.