На підприємство накладено штраф на суму, більшу ніж 6 мільйонів гривень

Як уже повідомлялося, інспектори праці Управління Держпраці у Кіровоградській області спільно з представниками поліції, Кіровоградського міського військкомату та Головного управління Державної фіскальної служби провели інспекційне відвідування на підприємстві у Кропивницькому, яке надає інформаційні послуги і виявили 60 неоформлених працівників.

 Так, у ході інспекційного відвідування інспектори виявили за роботою працівників, які надавали послуги у сфері інформаційних технологій і компютерних систем. Деякі з них надали пояснення, що працюють на даному підприємстві. Крім того, в одному із кабінетів знаходились 45 осіб, які проходили стажування для подальшого працевлаштування. Причому, так звані стажисти називали різні терміни проходження стажування: хто пятий день, хто й не пам’ятає скільки.

Загалом для інспекційного відвідування товариство не надало жодного документу про прийняття працівників на роботу – наказу, повідомлення в ДФС тощо.

Втім, директор подала заперечення щодо проведення інспекційного відвідування та складеного за його результатами акта. Оскільки це заперечення було подане не у встановлені терміни (не пізніше трьох робочих днівз дати підписання акта), розгляду воно не підлягало.

За порушення вимог ч. 1, ч. 3 статті 24 Кодексу законів про працю України, на підприємство накладено штрафну санкцію у розмірі 6 мільйонів 701 тисяча гривень.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.