У Кіровоградському Центральноукраїнському національному технічному університеті обговорено комплекс заходів запобігання виробничому травматизму

У тематичній нараді взяли участь посадові особи з питань охорони праці та інші працівники вищого навчального закладу. Учасників заходу ознайомили з вимогами «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правил улаштування електроустановок».

 Проаналізовано причини нещасних випадків минулих років, які сталися під час виконання робіт в електроустановках підприємств до та понад 1000В, порушення Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів працівниками навчального закладу.

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Кіровоградській області Павло Третяк проінформував присутніх про порядок проведення робіт в електроустановках підприємства до і більше 1000 В. Звернув увагу на складання наряду-допуску, його оформлення, проведення інструктажу перед початком виконання робіт. Загострив увагу на питаннях використання працівниками засобів індивідуального захисту, їх зберігання, а також проведення електротехнічних вимірів та випробувань. Роз’яснено основні вимоги нормативно-правових актів з безпечної експлуатації електроустановок. Обговорено проблемні питання, які виникають під час обслуговування та ремонту електроустановок споживача. Наголошено на особливостях проведення експертних обстежень, вимірів та випробувань електротехнічною лабораторією електрообладнання та заземлювальних контурів на об’єктах підприємства.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.