Декларації відмови
1. ТОВ Центральноукраїнська будівельна компанія
5. ТОВ Центральноукраїнська будівельна компанія _2
7. КЗ НВО І-ІІІ ст.Мрія Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
8. ТОВ Український центр поводження з відходами
9. АТ Українська залізниця (декл)
10. ТОВ КФ Східні ласощі (декл)
11. ТОВ Гідроелектроцентр (декларація 2)
17. Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС (декл)
18. ТОВ освітний центр Фахівець (декл)
20. ДП Дослідне господарство Червоний землероб КДСГДС НААН (декл)
22. АТ Українська залізниця Олександрійська дистанція колії (декл 1)
23. АТ Українська залізниця Олександрійська дистанція колії (декл 2)
24. КНП ЦПМСД Новомиргородської районної ради (декл)
25. КЗ Літературно_меморіальний музей Карпенка-Карого міста Кропивницького (декл)
26. ОКВП Дніпро_Кіровоград (декл)
27. ТОВ Олександрійське агропроменерго (декл)
30. КП Смолінський Добробут (декл)
32. КП Смолінський Добробут (декл)-2
34. ТОВ Розвиток альтернативного опалення-теплові енергетичні системи (декл)
35. ПрАТ Кіровоградобленерго (декл)
36. ТОВ Кіровоградський насінневий завод (декл)
37. ТОВ АГРОФІРМА ІМ.ЧКАЛОВА (ДЕКЛ)
39. ТОВ Долинська стальконструкція (декл)
40. Філія АТ ДПЗКУ Хлібна база №78 (декл)
41. ДУ Олександрівський виправний центр (№104) (декл)
44. КНП Центральна міська лікарня Міської ради міста Кропивницького-декл
45. КЗ НВО ЗОШ І-ІІІ ст.№31, з гімназійнимикласами, ЦДЮТ Сузіря-декл
49. ТОВ Агрофірма Долинка-декл
52. ДП Дослідне господарство Червоний землероб КДСГДС НААН (декл 2)
53. ТОВ Компанія Арсенал 2002 (декл)
56. КП Водолій Приютівської селищної ради (декл)
57. ТОВ Кононівський елеватор (декл 11958)
63. КЗ Новомиргородська спецшкола Кіровоградської облради-декл
64. ТОВ Кіровоградгідроспецбуд-декл
69. КП ЖЕО № 2 міської ради м.Кропивницького
70. ТОВ Голованівське ХПП (декл)
71. ТОВ Телерадіокомпанія Кабельні телевізійні мережі плюс (декл)
76. КЗ Бобринецьке НВО НВК Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Бобринецької міської ради (декл)
78. ТОВ КФ Східні ласощі (декл 22.10.2020)
79. Відділ культури, освіти, молоді та спорту Онуфріївської РДА (декл)
80. КЗ Козацька гімназія (декл)
81. Бобринецьке районне споживче товариство (декл)
83. ТОВ Альянсбудпроект (декл)
84. АТ Українська залізниця (декл 29.10.2020)
85. КЗ Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради
87. ДП Олександріяліфт-1 ПП Олександріяліфт-декл
89. КЗ Козацька гімназія (декл) 02.11.2020
92. ДП Кіровоградський ЕТЦ-декл
94. ТОВ Ю ДЖИ ТІ МОНТАЖ (декл)
95, КНП Центр первинної медико_санітарної допомоги Новомиргородської районної ради (декл)
97. Бобринецьке районне споживче товариство (декл) 11.11
98. ТОВ Долинська стальконструкція (декл) 11.11
100. КЗ Козацька гімназія (декл) 17.11.2020
103. ТОВ Транспортна логістична компанія Патріот (декл)
104. ПрАТ Кропивницький олійноекстракційний завод-декл
106. КЗ Новомиргородська спецшкола Кіровоградської облради-декл
112. КЗ Козацька гімназія-декл4
115. ТОВ Завод технологічного обладнання-декл
116. ФОП Загальський В В (декл)
122. ПТУ № 16 м. Мала Виска (декл)
123. ПП НВЦ Екосистема Плюс (декл)
125. АТ Українська залізниця (ВП Знамянський загін воєнізованої допомоги) (декл)
134. ДП Чорноліське лісове господарство (декл)
135. ТОВ Агрофірма Світанок (декл)
137. ПАТ Швейна фабрика Зорянка (декл)
138. ТОВ Інтеркоалінком (декл)
139. ТОВ Новомиргород_Агроконтакт (декл)
140. ТОВ Кіровоградський завод будівельних матеріалів № 1 (декл)
141. НВФ Кіт_Консалтінг ТОВ (декл)
142. ФОП Просвірнєв О О (декл)
145. ПП Приватна агрофірма Мюннт (декл)
146. ФОП Просвірнєва Л М (декл)
148. АТ Українська залізниця (ВП Знамянська дирекція залізничних перевезень) (декл)
149. ФОП Просвірнєв О О (декл 2)
150. ПТУ № 16 Мала Виска (декл)
156. ПП Алексзернотехніка (декл)
157. КНП_Полiклiнiчне_об'eднання_Мiс_коi_ради_м_Кропивниц_кого_(декл)
160. ДНЗ_Олександрiйс_кий_професiйний_лiцей_(декл)
167. ТОВ Кіровоградський маслопереробний комбінат (декл)
168. ТОВ С Енерджі-Кіровоград-декл
171. ТОВ НТЦВЕ Альтернатива-декл
174. НВП Промтехснаб товариства інвалідів Київського району м.Харкова (декл)
176. ПАТ Марянівське (декл) 30.03
178. КНП Центральна міська лікарня Міської ради міста Кропивницького-декл
180. КП Знамянській комбінат комунальних послуг-декл
182. КП Знамянській комбінат комунальних послуг-декл 2
184. ТОВ Завод підйомно-транспортного устаткування Віра-Сервіс Інтермаш
186. ФОП Шевчук Яна Анатоліївна 1
187. ФОП Шевчук Яна Анатоліївна 2
188. ТОВ Кіровоградський інструментальний завод Лезо
189. ТОВ Кіровоградський інструментальний завод Лезо 2
192. ФОП Шевчук Яна Анатоліївна
194. ФОП Щербіна Валерій Юхимович
195. КЗ Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
196. ФОП Щербина Валерій Юхимович
198 ТОВ Дитячий оздоровчий заклад Бригантина
200 ПАТ Кіровоград_Авто (експл)
201 ПАТ Кіровоград_Авто (роботи)
203. ТОВ Торговий дім Елітне насіння
209. ЗОШ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №10 КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
213. ПРАТ КІРОВОГРАД-АВТО-експл
216. ТОВ Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування
223. ФОП КАЛЬМУКОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
225. ТОВ КОМПАНІЯ КУЧЕРЕНКО ПЛЮС
227. ТОВ ДОЛИНСЬКА СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ
228. ТОВ ДОЛИНСЬКА СТАЛЬКОНСЬРУКЦІЯ 2
229. ТОВ ДОЛИНСЬКА СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ 3
230. ТОВ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЗАВОД ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКОВАННЯ
257. ПП КІРОВОГРАДСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УЧБОВИЙ ЦЕНТР
260. ЗОШ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №10 МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
264. СВК АГРОФІРМА МАРІАМПОЛЬСЬКА
268. ФОП ШАТАЙЛО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
271. ДНЗ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
276. КРОПИВНИЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ З ГЕРІАТРИЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ
277. СТОВ Агрофірма Маріампольська
278. ТОВ Інформаційно-торговий дім-ЛС
282. КРОПИВНИЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ З ГЕРІАТРИЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ
284. КНП ДОБРОВЕЛИЧКІВКА ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЛИЩНОЇ РАДИ
286. КЗ ПЕРВОЗВАНІВСЬКЕ НВО ЗОШ І-ІІІ СТ ДНЗ
287. ТОВ КІРОВОГРАДГІДРОСПЕЦБУД
288. ТОВ НОВАГРО-ТЕХ-СЕРВІС (ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ)
289. КЗ БОБРИНЕЦЬКІЙ ЛІЦЕЙ №1 (ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ)
291. НВП "Промтехснаб" товариства інвалідів Київського району м.Харкова
292. КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
293. ТОВ "Бантищівський щебінь"
294. АТ "Українська залізниця", АТ "Укрзалізниця"
298. Центральноукраїнський національний технічний університет
308. Олександрійський геріатричний пансфонат з спеціальним відділенням
309. ДУ Кропивницький слідчий ізолятор