Питання охорони праці розглянуто в КП «Світлоцентр»

В Олександрії за ініціативою Управління Держпраці у Кіровоградській області  у КП «Світлоцентр» відбулась нарада  з питань охорони праці та трудового законодавства за участю головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Анатолія Шумейка та страхового експерта з охорони праці відділення ВД ФССНВ в Олександрійському районі   Ігоря Губка.

  Анатолій Шумейко зупинився на  організації безпечної експлуатації підйомників, створенні безпечних умов під час під час виконання робіт на висоті. Наголосив на недопущенні до виконання робіт фахівців без відповідного навчання, перевірки знань, інструктажу та забезпечення інструкціями з охорони праці.  Навів приклади  аварій при експлуатації підйомників, акцентував увагу на посиленні контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною. Пояснив порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.  

    Ігор Губко проінформував про виробничий травматизм та професійні захворювання на підприємствах регіону за 2014рік та 11 місяців 2015 року, нагадав вимоги «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та зміни в законодавстві України про соціальне страхування.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)