У Кропивницькому проведено роз’яснювальну роботу під час благодійного ярмарку

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провели інформаційно-консультативний захід під час благодійного ярмарку  «Все буде паляниця» з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

 Захід проведено з метою привернути увагу до проблем збереження життя та здоров'я людей у процесі трудової діяльності та до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Інспектори роз’яснили присутнім що з урахуванням специфіки того чи іншого робочого процесу повинні розроблятися відповідні інструкції, необхідна відповідність обладнання безпечним умовам праці.

Надано методичну консультацію з питань організації та проведення періодичних медичних оглядів із врахуванням особливостей умов праці.

        Фахівці Управління запропонували вжити заходів безпеки, які допоможуть мінімізувати ризики настання нещасних випадків та прихованого травматизму та поінформували про можливість запровадження на підприємствах електронного документообігу в системі управління охороною праці з метою цифровізування СУОП.

        Учасникам ярмарку вручено роздатковий матеріал – інформаційні листи, пам’ятки, буклети тощо.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)