Проведено захід з питань безпеки праці на будівельних майданчиках

З метою створення безпечних умов праці при виконанні робіт на будівельних майданчиках фахівець Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провела захід посадовим особам підприємства у м. Кропивницькому.

Обговорили питання щодо додержання термінів проведення інструктажів з охорони праці на робочому місці відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Інспектор звернув увагу на те, що працівники під час прийняття на роботу та періодично повинні проходити інструктажі з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також з правил поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, пожеж і стихійних лих. Працівників, які не пройшли інструктаж, не допускають до роботи.

Також наголошено на забезпеченні та використанні працівниками засобів індивідуального захисту. Забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуальних засобів є одним з обов’язків роботодавця.

Спеціальні засоби використовуються працівником для відвертання або зменшення дії на організм шкідливих і небезпечних виробничих чинників, а також для захисту від забруднення.

Додатково звернули увагу на необхідності дотримання вимог Порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань, аварій на виробництві, що сталися з працівниками підприємства, своєчасності надання інформації про нещасні випадки та запобігання випадкам прихованого травматизму.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)