Кіровоградщина: привернуто увагу до безпеки праці під час збиральної кампанії

Проведення робіт під час збиральної кампанії вимагає з боку фахівців відділу з питань безпеки праці східного регіону Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області підвищеної уваги допитань безпеки під час польових робіт та вантажно-розвантажувальних операцій з використанням машин і механізмів.

У зв'язку з цим проведено чергові консультації, під час яких обговорено дотримання вимог чинних нормативно-правових документів з охорони праці під час польових робіт та видачу дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, а також оформлення декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Інспектори провели консультації для працівників сільськогосподарських підприємств Олександрійського району, які спеціалізуються не лише на вирощуванні сільськогосподарської продукції, але і на виконанні вантажно-розвантажувальних робіт з використанням машин і механізмів.

Під час заходу також розглянуто питання функціонування служби охорони праці на підприємствах та обговорено заходи щодо запобігання виробничого травматизму. Працівникам надані методичні рекомендації з безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, а керівнику підприємства вручено чек-лист для самоперевірки.

Для отримання додаткової інформації з розглянутих питань, рекомендуємо звертатися до офіційних джерел Держпраці, таких як вебсайт https://dsp.gov.ua/ та інформаційний портал https://www.pratsia.in.ua/.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ОУНБ Д.І. Чижевського (іноформаційна платформа з питань праці)