Офіційний веб-сайт

Пошук

 

Авторизація

Працівникам ТДВ «Кіровоградгідроспецбуд» акцентовано на попередженні травматизму в будівельній галузі

  Головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в області Сергій Бабенко та Тарас Андрейченко провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з охорони праці у ТДВ «Кіровоградгідроспецбуд» (м. Кропивницький). Підприємство спеціалізується на будівництві трубопроводів.

 Тарас Андрейченко акцентував увагу на тому, що будівельна галузь – одна з найбільш травмонебезпечних. В Україні на будівництві протягом поточного року сталося 17 нещасних випадків із смертельним наслідком. На Кіровоградщині за аналогічний період рівень травматизму на будмайданчиках знизився наполовину (3 випадки проти 6 торік), однак зберігається висока ймовірність травмування під час робіт на висоті, з електроінструментом, у котлованах, траншеях, тощо. Тому, наголосив інспектор, під час виконання даних робіт слід  неухильно дотримуватись правил охорони праці.

Фахівець підкреслив важливість своєчасного проходження первинних та періодичних медоглядів, проведення інструктажів з охорони праці, навчання та перевірки знань працівників, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки та надання працівникам засобів індивідуального захисту.

Роз’яснення проводились з урахуванням змін до постанови Кабінету Міністрів України № 1107 від 26.10.2011, зазначених в постанові Кабінету Міністрів України № 207 від 03.03.2020 щодо декларування робіт підвищеної небезпеки.

Сергій Бабенко надав технічну консультацію щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з питань охорони праці під час експлуатації технологічних транспортних засобів. Інспектор нагадав присутнім про проходження щорічного технічного огляду відповідно до "Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів"та наголосив, що усі роботи, мають виконуватися відповідно до затверджених технологічних процесів, які регулюються нормативно-технічними документами.

    Особливу увагу акцентовано на щорічному спецнавчанні та перевірці знань водіїв технологічно-транспортних засобів.

Присутніх також поінформовано про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

  

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

 

 

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 32-02-83 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.