Привітання начальника Управління

Дорогі жінки! 

Вітаю вас із прекрасним святом весни,

Міжнародним жіночим днем –

8 березня !

У ТОВ «Універмаг Центральний» відбулась консультативна нарада з охорони праці та з питань додержання трудового законодавства

У Світловодську за участю головних державних інспекторів Управління  Держпраці у Кіровоградській області Інни Кривенко та Анатолія Шумейка відбулась консультативна нарада з питань охорони праці та трудового законодавства для шістнадцяти фізичних осіб - підприємців, які здійснюють свою підприємницьку діяльність у ТОВ «Універмаг Центральний».

Про цивільно-правові договори

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно -  правових актів Управління Держпраці в області Наталія Пуриш.

Завершено ще одне технічне розслідування причин аварії, що сталася внаслідок вибуху газу у Кропивницькому

Комісія за участю посадових осіб Управління Держпраці у Кіровоградській області завершила два технічних розслідування аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, що сталася 15 лютого у Кропивницькому.

Проведено семінар у ВП «Знам’янський кар’єр»

Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці в області провели превентивний захід з питань промислової безпеки та охорони праці з працівниками виробничого підрозділу «Знам’янський кар’єр» філії «Центр управління промисловістю» АТ «Укрзалізниця», який проводить розробку Суботцівського родовища гранітів .

Фахівці Управління розпочали планову перевірку Територіального центру соціального обслуговування Подільського району Кропивницького

Згідно з планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2021 рік розпочато планову перевірку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук

Авторизація