Навчались інспектори праці органів місцевого самоврядування

Як на практиці застосовуватиПорядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (згідно з постановою Кабінету Міністрів України №295 від 26 квітня 2017 року) обговорила начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових ауктів Управління Держпраці в області Ганна Масловська під час навчання з інспекторами праці органів місцевого самоврядування. У навчанні взяли участь нaчaльник відділу з питaнь прaці міської ради м.Кропивницького Микола Рибак, заступник начальника цього відділу Сергій Крейтор, новопризначений головний спеціаліст відділу Тетяна Гербіченко та інспектори праці, які вже мають спеціальні посвідчення Євген Береза(Маловисківська міська рада» і Надія Гребенчук (Олександрійська міська рада).

Інспектор загострив увагу на дотриманні «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів

За ініціативи ПрАТ «Світловодський завод «Спецзалізобетон» головний державним інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Кіровоградській області Володимир Євтушенко провів семінар щодо дотриманні заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках напругою до і вище 1000 В.

Голова Держпраці наголосив на посиленні роботи територіальних органів Держпраці у питанні легалізації трудових відносин

17 липня Голова Держпраці Роман Чернега провів нараду з керівниками територіальних органів Держпраці з питань ефективності роботи в частині легалізації трудових відносин та погашення заборгованості із заробітної плати, на якій підведено підсумки роботи за І півріччя 2018 року та визначено пріоритетні напрями роботи на ІІ півріччя.

Комісія Управління перевірила знання з питань охорони праці та електробезпеки

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці в області   Ігор Федоров взяв участь у роботі комісії з атестації та перевірки знань у слухачів ПП «Навчальний центр Будинок науки і техніки» з питань охорони праці та електробезпеки.

У ПП «Альянс Маркет» проведено огляд безпечного стану електрообладнання

Головний  державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці  Ігор Федоров провів  зустріч з працівниками ПП «Альянс Маркет на тему: «Безпечне використання засобів індивідуального захисту при роботах в електроустановках до та вище 1000В».

Вручено Подяки за професійно організовану роботу з питань охорони праці

Спеціалісти сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Кіровоградській області Юрій Деменський та Олександр Погорілий під час превентивних заходів привітали трудові колективи ПАТ «Капустянський граніт», ТОВ «ГЕО-ІНВЕСТ» та виробничого підрозділу «Адабаський кар’єр» філії «Центру управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 
 

 

Пошук

 

  

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.