На позаплановому навчанні розглянули питання про проведення технічної експертизи обладнання під час розслідування нещасних випадків

19 лютого завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці в області Олег Лисенко провів позапланове навчання для інспекторів з охорони праці Управління. Розглядалося питання про проведення експертизи на відповідність вимогам нормативно-правових актів (НПАОП) з охорони праці, машин, механізмів, обладнання, устаткування, експлуатація якого призвела до нещасних випадків.

Проаналізовано заходи з безпеки праці у комунальному підприємстві

У КП «Житлово-експлуатаційна організація № 1 міської ради міста Кропивницький» відбулась інформаційно – консультативна зустріч із працівниками підприємства. В заході взяли участь головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Ігор Дьяченко та Тетяна Петрова, головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Сергій Бабенко.

Що слід брати до уваги, нараховуючи зарплату

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області Олена Коломійчук провела семінар у приватному підприємстві  «Я.М.П.»  на тему: «Мінімальні гарантії в оплаті праці».

З працівниками ПАТ "НВП "Радій"обговорено вимоги охорони праці під час робіт в електроустановках

 Головні  державні інспектори  відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Павло Третяк та Андрій Залевський провели семінар-нараду з працівниками  ПАТ "НВП "Радій"щодо дотримання вимог охорони праці в машинобудуванні та виконання  організаційних та технічних заходів безпеки  при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В.

У ПрАТ «Гідросила Лєда» обговорено проходження медоглядів та проведення лабораторно-інструментального контролю умов праці

Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Наталія Струтинська провела інформаційно-консультативну зустріч з працівниками Приватного акціонерного товариства «Гідросила Лєда» з питань організації періодичних медичних оглядів працівників,  проведення лабораторно-інструментального контролю умов праці в шкідливих та небезпечних умовах.

Робоча зустріч з колективом меблевого цеху ТОВ «Екселент-М»

Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, створення безпечних умов праці посадові особи відділу нагляду в АПК та СКС провели робочу зустріч  з колективом меблевого цеху ТОВ «Екселент-М» ( м. Кропивницький) щодо додержання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 
 

 

Пошук

   

 

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.