Цього тижня інформаційну роботу з легалізації праці завершено в одному із найвіддаленіших районів області - Благовіщенському

Сьогодні, 21 вересня, начальник Управління Держпраці в області Сергій Подорожний побував ще в одному віддаленому районі - Благовіщенському. Уже традиційно начальник Управління провів робочу зустріч із керівництвом району, представниками соцзахисту, пенсійного фонду, фіскальної служби, роботодавцями та пересічними громадянами.

У Гайвороні продовжено інформаційну кампанію з пропаганди легальної праці

За ініціативи та з безпосередньою участю начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергія Подорожного проводиться посилена роз'яснювальна робота по всій області, суть якої зводиться до того, щоб об'єднати зусилля влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, преси, громадськості і побороти таке ганебне для працівника, роботодавця і всієї держави явище, як нелегальна праця. Сьогодні начальник та фахівці Управління провели робочу зустріч в одному із найвіддаленіших районів області - Гайворонському.

Сергій Подорожний: «Сьогодні увесь наш ресурс має бути задіяний у боротьбі з «тіньовою» зайнятістю

З огляду на те, що діяльність Управління Держпраці тісно пов’язана з реформуванням інших напрямів соціальної політики, зокрема пенсійною реформою, необхідно діяти злагоджено і оперативно спільно з Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом, органами місцевого самоврядування. На цьому наголосив начальник Управління Держпраці в області Сергій Подорожний під час робочої зустрічі в смт. Голованівську з головою районної державної адміністрації Олегом Голімбієвським та селищним головою Сергієм Цобенком, керівниками районних структур соцзахисту, пенсійного фонду, фіскальної служби, преси та роботодавців.

«Несолодкий» цукор» - під час виїзної зустрічі виявлено неоформлених працівників

Під головуванням заступника начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Оксани Харченко, за участі фахівців Управління, голови районної ради Вадима Спіктаренка, представників Пенсійного фонду України, Управління праці та соціального захисту населення Компаніївської РДА,  Державної фіскальної служби під час наради обговорювалось питання посилення роботи місцевими органами влади серед роботодавців щодо офіційного оформлення найманої робочої сили. Адже використання неоформленої праці тягне за собою накладення штрафних санкцій в розмірі 30 мінімальних заробітних плат за 1 неоформленого працівника, і на сьогодні складає 111 690 гривень. Ця сума майже відповідає сумі податків, які б сплатив роботодавець за одного найманого працівника за декілька років, а не одноразово при застосуванні штрафних санкцій за використання неоформленої найманої праці.

Незважаючи на зменшення кількості нещасних випадків в машинобудівній галузі, рівень травматизму є все ще досить високим

Посадовими особами Управління Держпраці у Кіровоградській області під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Гриба на базі ПАТ «Ельворті» проведено семінар із запобігання виробничому травматизму. В ньому взяли участь фахівці служби охорони праці, виробничих дільниць, профспілок підприємства, а також фахівці служб охорони праці ПАТ «Гідросила», ПрАТ «Гідросила АПМ», ТОВ «КІЗ-Лезо», Прат «Металит» та інші.

У КЗ «Кіровоградський обласний наркологічний диспансер» відбувся семінар з гігієни праці

В КЗ «Кіровоградський обласний наркологічний диспансер» проведено семінар з питань гігієни праці за участю лікарів, лаборантів та інших працівників закладу.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.