До уваги споживачів (користувачів) щодо захисту права на безпечність продукції

Метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

У Гайвороні відбулося засідання нового складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

У зв’язку із кадровими змінами, що відбулися в структурних підрозділах Гайворонської районної державної адміністрації та її територіальних органах відбулося засідання нового складу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Фахівець Управління роз’яснила: необґрунтована відмова у прийнятті на роботу забороняється законодавством

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Наталія Пащенко надала розяснення працівникам КП «Районна аптечна мережа» на тему: «Гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору».

Як оплачується робота у вихідні та святкові дні?

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Євгенія Краєвська надає роз’яснення щодо оплати праці у вихідні та святкові дні.
Іноді на підприємстві складається ситуація, коли не можна припинити працю, навіть у вихідні та святкові дні. Які ж дні є вихідними та святковими? У яких випадках забороняється праця в такі дні та як оплачується робота працівників, які долучаються до роботи у вихідні та святкові?
Так, за п’ятиденного робочого тижня працівникам надаються два вихідних дні на тиждень, а за шестиденного — один вихідний день (ч.1 ст. 67 КЗпП).

Кращі малюнки дітей із Світловодська направлені для участі в обласному етапі конкурсу

Відповідно до Положення про обласний Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», у закладах освіти міста Світловодська протягом грудня 2019 року - лютого 2020 року проходив І відбірковий етап обласного Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Відбулося лекційне заняття у КНП «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради»

Фахівець  відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Ірина Бутенко провела лекційне заняття з питань дотримання вимог охорони праці та профілактики виробничого травматизму з працівниками Комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради». На лекції були присутні медичні та технічні працівники закладу, інженер з охорони праці Ірина Станченко, завідувач господарством Ігор Ковпак та головна медична сестра Людмила Басиста.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.