На Гайворонщині у ТОВ «Гарт проведено семінар щодо безпечної праці під час весняно – польових робіт

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Кіровоградській області Анатолій Дзіговський спільно з начальником віділення - страховим експертом з охорони праці відділення Управління ВД ФСС України у Гайворонському районі Анатолієм Димарцем провели  семінар - нараду з працівниками  ТОВ «Гарт» з питань попередження виробничого травматизму, безпеки праці під час весняно-польових робіт.

Проведено навчання щодо реєстраційних дій технологічних транспортних засобів

Посадовими особами відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Держпраці в області проведено навчання з представниками близько 20 суб’єктів господарювання області, де роз’яснено Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Державні службовці Управління удосконалюють професійний рівень

Яку роль має наука, суспільствознавство та інші чинники у формуванні та реалізації державної політики?

Знання поповнили фахівці Управління - заступник начальника відділу з питань гігієни праці Лілія Ліпко-Гречуха та головний державний інспектор сектору розслідування нещасних випадків Альона Кочетова з відкритої лекції в магістратурі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Лектор - професор Девід Шульц з Університету Хамлайн (м. Міннесота, США).

Запитуйте - відповідаємо

Яка періодичність проходження періодичного медичного огляду для працівників, які виконують роботи з пестицидами, ядохімікатами та які медичні протипоказання є до виконання цих робіт?

Роз'яснення надає головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Наталія Струтинська.

В які дні має виплачуватись заробітна плата

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Євгенія Краєвська провела семінар у ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» (м.Кропивницький) щодо термінів виплати заробітної плати.

У ТОВ «Прогрес 2010» проведено семінар - нараду щодо виконання організаційних та технічних заходів безпеки при роботах в електроустановках до і вище 1000 В

Учасників заходу ознайомлено з правами і обов’язками працівників, а також з пільгами та компенсаціями згідно з Законом України «Про охорону праці», Порядком розслідування та веденням обліку нещасних випадків, «Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правилами улаштування електроустановок».

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.