У ВАТ «Кіровоградгаз» фахівці Управління роз’яснили зміни в законодавстві з охорони праці

Із змінами в законодавстві з охорони праці ознайомились керівники підрозділів ВАТ «Кіровоградгаз» під час семінару, який провели Фахівці Управління Держпраці в області та Кропивницького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області.

Як визначати норму тривалості робочого часу на підприємстві з річним підсумованим обліком при звільненні працівника

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Наталія Пащенко провела семінар у  ПП «Маяк-М».

Інспектор роз’яснила присутнім, як визначати норму тривалості робочого часу на підприємстві з річним підсумованим обліком при звільненні працівника?

Управління посилює заходи щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх

На виконання окремого доручення заступника Голови Держпраці Алли Горбатюк, т.в.о. начальника Управління Віталій Заніздра провів робочу нараду за участю заступника начальника Управління Оксани Харченко, керівників відділів, що контролюють питання трудового законодавства Ганни Масловської та Олени Хіміч, очільників обласного і міського підрозділів ювенальної превенції Національної поліції в області Бориса Бочарнікова та Сергія Волкогона, а також заступника начальника Служби у справах дітей ОДА Світлани Живаги.

Запропоновано зміни до технічного регламенту простих посудин високого тиску

Міністерство соціальної політики України, відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту простих посудин високого тиску» (www.msp.gov.ua/projects/469/) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту наказу.

Представник Управління у Центрі надання допомоги учасникам АТО продовжує координувати питання оплати праці

14 серпня під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулась нарада, на якій обговорено подальшу роботу Центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції, який функціонує з жовтня 2015 року.

На засіданні зібрались координатори центру – представники департаменту соціального захисту населення та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, Пенсійного фонду, медичних установ, юстиції тощо. Управління Держпраці представляє начальник відділу з питань експертизи умов праці Олена Хіміч, яка координує питання оплати праці.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.