На колегії Управління зосередили увагу на легалізації праці, попередженні травматизму та стані правової роботи

На початку засідання колегії Управління Держпраці у Кіровоградській області за підсумками роботи у I кварталі 2018 року, начальник Управління зосередив увагу присутніх на важливості легалізації трудових відносин, разом з цим, не применшуючи важливості питань, пов’язаних з безпекою праці. Саме ці пріоритетні напрямки були всебічно висвітлені у доповідях виступаючих на засіданні.

Роз’яснювальною роботою з питань легалізації було охоплено 38 суб’єктів господарювання

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Олена Хіміч та головні державні інспектори відділу  Євгенія Краєвська та Оксана Колпак провели інформаційно-роз’яснювальну акцію щодо подолання не задекларованої праці в смт. Новгородці.

Легалізації праці та заробітної плати альтернативи немає

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Наталія Пащенко провела семінар у ФОП Маринича В.О. на тему: Відповідальність за порушення законодавства про працю.

В області оголошено «місячник легалізації трудових відносин»!

Управлінням Держпраці у Кіровоградській області оголошено місячник легалізації трудових відносин, під час якого здійснюється широка інформаційна кампанія щодо переваг легальної праці та боротьби з тіньовою зайнятістю.

Проведено навчання з інспекторами праці органів місцевого самоврядування

18 квітня начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Ганна Масловська провела навчання з інспекторами праці орнаів місцевого самоврядування.

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці.

Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 
 

 

Пошук

 

  

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.