Обговорено питання атестації робочих місць за умовами праці

Фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області взяли участь у семінарі-навчанні з питань охорони праці, техніки безпеки з представниками органів освіти при райдержадміністраціях, який проводився у Кіровоградському облкомплексі (гімназія - інтернат - школа мистецтв). Зокрема, начальник відділу з питань експертизи умов праці Олена Хіміч обговорила з присутніми питання щодо атестації робочих місць за умовами праці.

Запитуйте – відповідаємо!

Запитання від читачки у мережі «Фейсбук». Згідно з наказом №15 26.01.2005 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони та Переліку робіт з підвищеною небезпекою” п.5.3. Посадові особи районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням охорони праці проходять навчання з питань охорони праці у навчальних центрах або галузевих навчальних центрах. Чи повинні проходити навчання та перевірку знань з охорони праці з подальшим отриманням посвідчення відповідної форми, якщо немає відповідного фахового напрямку освіти, а є тільки – ВНЗ “Економіка підприємства”, спеціаліст з оплати праці відділу трудових відносин управління праці та соціального захисту населення, орган місцевого самоврядування? Обов'язкова наявність технічного напрямку освіти в вищезазначеному випадку?

Відповідь надає начальник відділу з питань організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Держпраці в області Ольга Середа.

У відділі освіти Голованівської РДА відбулася нарада з питань безпечної експлуатації котелень в навчальних та дошкільних закладах

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Кіровоградській області Анатолій Дзіговський провів  нараду із спеціалістами навчальних та дошкільних закладіввідділу освіти Голованівської РДА  з питань дотримання вимог безпеки праці під час експлуатації  опалювальних водогрійних котлів.

На нараді у ТОВ «Профістан» обговорено комплекс заходів щодо запобігання виробничого травматизму

Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці в області проведено семінар нараду «Щодо  виконання  вимог  організаційних та технічних заходів безпеки  при виконанні робіт   в  електроустановках  до 1000 В» у  ТОВ «Профістан».

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за жовтень 2018 року

До Управління надійшло 83 звернення громадян, що на 32 менше порівняно з відповідним періодом минулого року, з них 81 – з питань праці та 2 з охорони праці. Повторних звернень - 12. Із усіх звернень 22 становлять заяви (клопотання); 61 – скарги.

Суд відмовив підприємцю у задоволенні вимог щодо скасування штрафної санкції за використання неоформленої праці

В ході проведення інспекційного відвідування в одній із кав’ярень у центрі Кропивницького інспектори праці Управління Держпраці в області виявили працівницю, яка, згідно з її поясненнями, працювала без трудового договору на стажуванні з режимом роботи з 10.00 до 23.00. Державні інспектори зафіксували порушення трудового законодавства. Згодом за результатами розгляду матеріалів інспекційного відвідування заступник начальника Управління Оксана Харченко винесла постанову про накладення штрафу у розмірі 111690 гривень за фактичний допуск до роботи без укладення трудового договору.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.