Авторизація

Результати конкурсу

Переможці Конкурсу «Охорона праці очима дітей» у 2017 році

І вікова група 6-10 РОКІВ

І місце – Куляєва Дарія Сергіївна,

НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка - гімназія»

___________________________

ІІ місце – Найдьонов Сергій Сергійович,

Великоскельовська ЗОШ І-ІІ ступенів

___________________________

ІІІ місце – Борщ Людмила Володимирівна,

Новомиргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів 

______________________________________________________________________

ІІ вікова група 11-14 РОКІВ

І місце – Лисан Владислав Юрійович ,

Олександрійська дитяча художня школа

___________________________

 ІІ місце – Гошкова Анна Сергіївна,

Долинська  районна дитяча музична школа

___________________________

ІІІ місце – Горбан Галина Анатоліївна,

Новомиргородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів

___________________________

 

ІІІ місце – Погорілий Дмитро Ігорович

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19-ДНЗ «Лісова казка»

______________________________________________________________________

ІІІ вікова група 15-18 років

І місце – Нікітіна Анастасія Євгенівна,

Олександрійська дитяча художня школа

___________________________

ІІ місце – Дашевський Владислав Русланович,

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

___________________________

ІІІ місце – Грицаєнко Владислав Олександрович,

Професійно - технічне училище №38 смт Голованівськ

   Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у місці Києві в квітні 2017 року.

 

 

Результати конкурсу

І група – автори робіт віком від 6 до 10 років:
І місце – Босонченко Дарія Олександрівна (Компаніївська ЗШ І-ІІІ ступенів)
ІІ місце – Бердар Ольга Вікторівна (Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3)
ІІІ місце – Дєдов Нікіта Сергійович (Компаніївська ЗШ І-ІІІ ступенів)

ІІ група – автори робіт віком від 10 до 14 років:
І місце – Гаврилюк Богдан Віталійович (Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів)
ІІ місце – Мальований Олександр Вікторович (Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5)
ІІІ місце – Польський Владислав Володимирович (Новомиргородський ЦДЮТ, гурток живопису «Колір-світло-простір»)

ІІІ група – автори робіт віком від 14 до 18 років:
І місце – Ковіта Віталій Васильович (Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості)
ІІ місце – Дощанський Роман Романович (Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів)

 

І группа (6-10 років)

ІІ группа (10-14 років)

ІІІ группа (14-18 років)

Пошук

   

 

Корисні посилання

Державна служба України з питань праці

 

 

 _______________________

Національне агентство з питань запобігання корупції

_______________________

 

_______________________

Національне агентство України з питань державної служби

 

Урядовий портал

 

Верховна рада України

 

Офіційне інтернет-представництво Президента України

 

Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

Антикорупційний портал

 


 Всеукраїнський Виробничо-практичний журнал "Промислова безпека"

15060.jpg — 25.27 Kб


 Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації