Колегія теруправління підбила підсумки діяльності за перший квартал і визначила завдання у сфері наглядової діяльності

Колегія теруправління підбила підсумки діяльності за перший квартал і визначила завдання у сфері наглядової діяльності


     Учасники колегії теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області обговорили підсумки діяльності та виробничого травматизму за перший квартал поточного року та завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки й охорони праці.


     Зокрема, начальник відділу організації державного нагляду, управління охороною праці та розслідування нещасних випадків Роман Зябліков проаналізував стан наглядової діяльності за січень – квітень 2013 року. 
     Він повідомив:
- З метою реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці протягом І кварталу 2013 року посадовими особами теруправління проведено 11 перевірок суб’єктів господарювання (за відповідний період минулого року – 16); 890 перевірок виробничих об’єктів (638 за І квартал минулого року), в тому числі позапланових – 244; 143 перевірки виконання суб’єктами господарювання приписів. Під час перевірок було виявлено 9993 порушення вимог законів та нормативно-правових актів з охорони праці, з яких 7315 (73%) усунено. Призупинено експлуатацію 686 одиниць машин, механізмів, обладнання, а також виробництв, виконання робіт та надання послуг там, де виникла аварійна ситуація або існувала загроза життю та здоров’ю працівників.
     За порушення вимог чинного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 442 працівника, з них 238 керівників. 
     Начальник відділу також зазначив:
- Глава держави вимагає подальшої дерегуляції і спрощення системи державного нагляду за діяльністю суб’єктів господарювання і наголошує на неприпустимості дублювання функцій контролюючих органів. Відтак ми повинні діяти виключно в рамках вимог Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від впровадження господарської діяльності у сфері промислової безпеки та охорони праці.
     Про підсумки діяльності очолюваних ними структур також доповіли О. Гриб – начальник державної інспекції нагляду в котлонагляді, енергетиці та будівництві, І. Приймак – в.о. начальника державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці (транспорт, зв’язок, АПК, СКС), Г. Снісаренко – начальник державної інспекції гірничого нагляду та нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки, інші учасники колегії.
    Підбиваючи підсумки колегії, начальник теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області Володимир Береславський звернув увагу її учасників на роз’яснення щодо застосування Положення про організацію та здійснення державного гірничого нагляду, державного контролю у сфері промислової безпеки та охорони праці в системі Держгірпромнагляду України.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.