Стан атракціонної техніки – на постійному контролі теруправління

Стан атракціонної техніки – на постійному контролі теруправління

     Відповідно до плану роботи Держгірпромнагляду на 2013 рік з метою дотримання безпеки при експлуатації атракціонної техніки у квітні були проведені перевірки готовності суб’єктів господарювання, які працюють із зазначеними устаткуванням, перед початком роботи у весняно-літній період.


     Результати перевірок та стан готовності атракціонної техніки розглянули учасники спільної наради теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області та департамент інфраструктури та промисловості облдержадміністрації, яка проходила під керівництвом начальника територіального управління Береславського Володимира Олексійовича. До обговорення також були запрошені представники Кіровоградського ЕТЦ. 
    Зокрема, виступили начальник державного інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці теруправління Олег Гриб, директор КП «Міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка» (м. Світловодськ) Юрій Колос, інженер з охорони праці підприємства «Корпорація ХХІ століття» Сергій Ілларіонов, головний інженер КП «Благоустрій» (м. Олександрія) Олексій Слинько – міст, де функціонують стаціонарні атракціони. 
     Учасники наради зазначили, що експлуатація атракціонів, які є технікою підвищеною небезпеки, вимагає постійного контролю і державного нагляду. А тому зазначені об’єкти й надалі перебуватимуть у полі зору особливої уваги теруправління.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.