З працівниками Івано-Благодатненського НВК проведено захід з охорони праці

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Лілія  Трубчанінова провела превентивний захід з питань дотримання вимог охорони праці та профілактики виробничого травматизму з працівниками Івано-Благодатненське НВК «Заклад загальної середньої освіти  I-III ст. –заклад дошкільної освіти» Кропивницької районної ради.

 Під час заходу обговорено правильність документального оформлення охорони праці, навчання усіх відповідальних осіб за відповідними напрямками з питань охорони праці, наявність посвідчень, протоколів, проведення (вступних, первинних, повторних, позапланових, цільових) інструктажів з періодичністю залежно від виконуваних робіт згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НПАОП 0.00-4.12-05. Під час заходу  поінформувала працівників закладу про стан та аналіз нещасних випадків у соціально-культурній сфері, види та причини, що призводять до виробничого травматизму.  Особливу увагу звернено на такий вид нещасних випадків  як падіння.

       З зростанням ймовірності виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж під час опалювального періоду в закладах соціально-культурної сфери,  розглянули типові причини виникнення нещасних випадків під час користування газовими, твердопаливними та електричними опалювальними приладами: користування несправними та саморобними пристроями, відсутність заземлення та запобіжних пристроїв, недостатність повітрообміну в приміщеннях та ін.

Працівники закладу отримали інформаційні листи Управління Держпраці «Обережно! Падіння!» та « Дотримання вимог під час робіт на прибудинкових територіях у зимовий період».

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.