Фахівці Управління під час навчання в магістратурі взяли участь у Міжнародній конференції

Активну участь у VI Щорічній Міжнародній конференції «Трансформації в публічному врядуванні: між ефективністю та соціальним впливом» взяли викладачі кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця та фахівці нашого Управління - слухачі магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Лілія Ліпко-Гречуха, заступник начальника відділу з питань гігієни праці та Альона Кочетова, головний державний інспектор сектору розслідування нещасних випадків.

 Конференція відбулась 13 березня в Університеті Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва) та шляхом скайп-включення на базі університету ім. С. Кузнеця (секційне засідання «Теоретико-методологічні аспекти розвитку публічного адміністрування та управління проектами: аналіз досвіду України»). Модератор секції Наталія Гавкалова – д.е.н., професор, завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, перебувала безпосередньо в Університеті Миколаса Ромеріса.

Тематика конференції: актуальність проблеми публічного админістрування, об'єднання територіальних громад, адміністративні послуги, партнерство.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.