У КП «Міськсвітло» обговорено комплекс заходів щодо запобігання виробничого травматизму

Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці в області провели у КП «Міськсвітло» (м. Кропивницький) семінар - нараду щодо вимог охорони праці під час виконання робіт на висоті».

 Працівників підприємства ознайомлено з правами і обов’язками, а також з пільгами та компенсаціями згідно з Законом України про «Охорону праці», «Порядком розслідування та веденням обліку нещасних випадків», наголошено на необхідності виконання вимог  «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті», «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів». Проаналізовано причини нещасних випадків минулих років, які сталися під час виконання робіт в електроустановках через порушення Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів працівниками ПрАТ «Кіровоградобленерго» Маловисківського РЕМ та інших підприємств, наголошено на дієвих заходах стосовно роботодавців, які допустили випадки травматизму .

Головний  державний  інспектор Павло Третяк звернув увагу на складання наряду допуску, його оформлення, проведення інструктажу перед початком роботи, загострив питання про використання засобів захисту, їх зберігання, періодичні огляди проведення електротехнічних та механічних випробовувань, підготовку робочого місця.

 

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.