Семінар-навчання для керівництва та працівників комунального підприємства «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги»

За ініціативою управління Держпраці у Кіровоградській області  проведено семінар-навчання для працівників  КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної  допомоги».

Участь у семінарі взяли: головні державні інспектори С. Атамась, І.Бутенко, К. Мазур, керівництво закладу, інженерно-технічні працівники, спеціалісти відповідальні за безпечну експлуатацію електрообладнання та ліфтів. Під час семінару проаналізовано стан виробничого травматизму в Україні, в Кіровоградській області. Зроблено акцент на випадках травмування в закладах охорони здоров'я. 

Звернуто увагу, що у закладі повинні виконуватись заходи розроблені для  безпечної експлуатації електрообладнання, проводитись виміри опору розімкнення на основних заземлювачах і заземленнях медичного устаткування, профілактичні випробовування всіх електрозахисних засобів, вимірювання ізоляції проводів і кабелів, проводити перевірка заземлення корпусів магнітних пускачів пунктів освітлення.

            Наголошено, що дотримання працівниками, які експлуатують електрообладнання технологій та виконання інших нормативних документів з питань охорони праці, залежить безпека як самих працівників лікарні так і їх пацієнтів.

Акцентовано увагу слухачів, що необхідно постійно вести нагляд за безпечним використанням посудин, що працюють  під тиском, згідно Правил встановлених законодавством, з метою недопущення нещасних випадків.

            Під час наради наголошено на забезпеченні належного технічного стану ліфтів в лікарні, на  необхідності своєчасного проведення ремонтних робіт та встановлення на них якісних комплектуючих. Обов'язково виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці під час проведення професійної підготовки обслуговуючого персоналу.

Спеціалістами управління Держпраці надано методичну допомогу.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.