У відділі освіти інспектор консультувала про укладення трудового договору

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в області Раїса Волошин провела семінар у відділі освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації на тему: «Укладення трудового договору. Встановлення випробування  при прийнятті на роботу».

 У ході семінару з присутніми розглянуто питання про поняття трудового договору, розглянуто випадки, коли додержання письмової форми трудового договору є обов'язковим, дано класифікацію трудових договорів за критеріями строків, розглянуто питання про строки і результати випробування, а також коло осіб, щодо яких не може встановлюватися випробування. 

Так, відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням роботодавця, і повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу згідно із постановою КМУ від 17 червня  2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Відповідно до ст. 26 КЗпП України при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається. Умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу. В період випробування на працівників поширюється законодавство про працю.

Статтею 27 КЗпП України визначені строки випробування при прийнятті на роботу. Строк випробування при прийнятті на роботу, якщо інше не встановлено законодавством України, не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках, за погодженням з відповідним виборним органом первинної профспілкової організації, - шести місяців. Строк випробування при прийнятті на роботу робітників не може перевищувати одного місяця. До строку випробування не зараховуються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причини.

Коли строк випробування закінчився, а працівник продовжує працювати, то він вважається таким, що витримав випробування, і наступне розірвання трудового договору допускається лише на загальних підставах (ст. 28 КЗпП України). У разі встановлення власником або уповноваженим ним органом невідповідності працівника займаній посаді, на яку його прийнято, або виконуваній роботі він має право протягом строку випробування звільнити такого працівника, письмово попередивши його про це за три дні.

На семінарі розглядалося питання щодо використання найманої праці без оформлення трудових відносин, що призводить до позбавлення громадянина права на працю, на відпочинок, на матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості, а також у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності. Неоформлення трудових відносин позбавляє найманого працівника права вимагати від роботодавця належних умов праці, оплати праці на рівні не нижчому, ніж встановлено державою. У виступі було зауважено про наслідки для працівника, який погоджується працювати без оформлення трудових відносин, про переваги офіційного працевлаштування, наслідки для роботодавця щодо використання праці без офіційного оформлення, про фінансову, кримінальну та адміністративну відповідальність, до якої можуть бути притягнуті роботодавці за використання нелегальної праці, підміну трудових відносин цивільно-правовими договорами та про роботу, яка проводиться Управлінням з питань легалізації трудових відносин.

Під час семінару  розповсюджено інформаційні буклети щодо переваг легального працевлаштування.

Присутніх повідомлено, що з метою інформування громадян про новини законодавства та надання консультацій відкрито сторінку на фейсбуці. На даній сторінці будуть висвітлюватись новини законодавства,  інформація про роботу відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області, будуть надаватися консультації громадянам.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.