Відбувся семінар із електротехнічним персоналом підприємства щодо дотримання заходів безпеки під час технічної та безпечної експлуатації електроустановок

За ініціативи керівництва Управління каналу «Дніпро-Інгулець» головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Кіровоградській області Володимир Євтушенко разом із представниками Держенергонагляду провели інформаційно-консультативний семінар із електротехнічним персоналом підприємства щодо дотримання заходів безпеки під час технічної та безпечної експлуатації електроустановок із обов’язковим застосуванням електрозахисних засобів при виконанні робіт.

 

Під час заходу наголошено на виконанні у встановленому порядку організаційних та технічних заходів безпеки, при виконанні яких, згідно з НПАОП 40.1-1.21-98  «Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів», досягається безпека робіт. Більш детально обговорено застосовування працівниками для захисту від ураження електричним струмом при обслуговуванні електроустановок засобів захисту відповідно  до НПАОП 40.1-1.07-01«Правил експлуатації електрозахисних засобів». Наголошено, що сновними  електрозахисними засобами для роботи в електроустановках є електроізолювальні засоби, ізоляція яких довгий час витримує робочу напругу електроустановки і які дозволяють працювати на струмовідних частинах, що перебувають під напругою. Це ізолювальні штанги, ізолювальні кліщі, електровимірювальні кліщі, покажчики напруги, а в електроустановках напругою до 1000В ще й діелектричні рукавички та інструмент з ізолювальним покриттям, а понад 1000 В це і пристрої для створення безпечних умов праці під час проведення випробувань і вимірювань в електроустановках (покажчики напруги для фазування, покажчики пошкодження кабелів та ін.).  Слухачі під час заходу отримали на свої запитання відповідні роз’яснення. 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.