Захід сприятиме процесам детінізації зайнятості

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в області Олена Коломійчук  спільно з фахівцями управління соціального захисту населення Благовіщенської райдержадміністрації здійснила інформаційний рейд з питань легальної зайнятості 36 суб’єктів господарської діяльності.

 Роботодавців та найманих працівників ознайомлено зі змінами в трудовому законодавстві, наслідками нелегальної зайнятості та відповідальністю роботодавця у вигляді штрафу за порушення трудового законодавства.

Проводилась роз’яснювальна робота з приводу важливості та переваг офіційного працевлаштування, відповідальності за порушення трудового законодавства, видавались «буклети» про основні права під час перебування у трудових відносинах та про розміри штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.

Очікується, що захід сприятиме процесам детінізації зайнятості населення та легалізації заробітної плати найманих працівників.

За результатами інформаційного рейду, було розповсюджено 50 буклетів з питань переваг легальної зайнятості. Робота у даному напрямку триватиме і надалі.

 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.