ЗВЕРНЕННЯ до керівників підприємств агропромислового комплексу Кіровоградської області

   Управління Держпраці у Кіровоградськії області занепокоєне зростанням рівня виробничого травматизму на підприємствах сільського господарства та переробної промисловості області.

    На даний час в області на вказаних підприємствах допущено значне зростання смертельно травмованих працівників в кількості 3 особи, за відсутності випадків в аналогічному періоді 2014 року.

    Управління Держпраці у Кіровоградській області нагадує, що переважна більшість виробничих травм і аварій трапляється через порушення трудової і технологічної дисципліни, відсутність контролю за додержанням працівниками вимог охорони та безпеки праці. Закликаємо роботодавців, посадових осіб і працівників сільськогосподарської галузі звернути особливу увагу на забезпечення додержання законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, своєчасного виявлення і усунення наявних недоліків, посилення контролю за станом промислової безпеки та охорони праці, проведення організаційних заходів, спрямованих на збереження життя і здоров’я працюючих під час виконання  робіт.

    Враховуючи ситуацію з травмуванням під час виконання робіт з підвищенної небезпеки, з метою запобігання нещасним випадкам, управління Держпраці у Кіровоградській області наполегливо рекомендує керівникам агропромислового комплексу регіону взяти під особистий контроль питання організації безпеки праці під час проведення зернозбиральної компанії, доробки зерна та виконання ряду першочергових заходів направлених на недопущення травмування працівників підприємств.

    Управління зауважує, що невиконання вимог нормативно-правових актів може призвести до непоправного!

Шановні керівники сільськогосподарських підприємств та переробної промисловості Кіровоградської області, працівники, пам’ятайте, що організація безпеки праці під час під час виконання робіт з підвищенної небезпеки та виконання ряду першочергових заходів, усунення виявлених порушень і відповідальне ставлення до безпеки праці – запорука збереження Вашого життя!

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.