Проведення навчання з питань гігієни праці на ТОВ «АТП-2004»

  Головним державним інспектором відділу з питань гігієни праці у Кіровоградській області Наталією Струтинською з метою поліпшення організації проведення медичних оглядів працівників підприємства  ТОВ «АТП-2004» 12.02.2018 року проведено навчання на тему  «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

       У проведенні  навчання взяли  участь посадові особи з питань охорони праці, кадрова служба, медична служба та інші працівники  підприємства. Учасників заходу ознайомили  з вимогами  Наказу № 246 від 21.05.2007 року «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій». 

  Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці проінформувала присутніх про загальні положення обов»язкових попередніх (під час прийому на роботу) і періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди.

  Звернула увагу на загальні вимоги до проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників – визначення категорій працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам, складання поіменних списків працівників, дотримання строків проведення медичних оглядів, зазначених у плані-графіку, ознайомлення з умовами праці  та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів під розписку під час укладання трудового договору. Загострила увагу на виконанні заходів, рекомендацій визначених закладом охорони здоров»я та лікарем з гігієни праці в Заключному акті за результатами проходження періодичного медичного огляду працівників.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.