Навчання з питань охорони праці – гарантія збереження життя працюючих

Управлінням Держпраці у Кіровоградській області проведено семінар-навчання щодо поліпшення стану охорони праці в управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міської Ради.

Участь у семінар-нараді взяли: начальник управління освіти в м. Світловодську, енергетик управління освіти, методист з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності управління освіти, головний державний інспектор Управління Держпраці у Кіровоградській області, працівники галузі освіти.

 

В ході семінару акцентовано увагу присутніх на вимогах нормативно-правових актів з питань охорони праці. Охарактеризовано стан виробничого травматизму, вказано на основні порушення вимог безпеки виявлених у ході останніх перевірок. Звернули увагу на основні профілактичні заходи з метою попередження виробничого травматизму.

Головним державним інспектором В. Євтушенком порушено питання організації виконання робіт в електроустановках, дотримання працівниками при експлуатації електрообладнання та електроустановок  вимог чинних нормативних документів.

Рекомендовано, в  обов’язковому порядку проводити щорічне навчання з питань охорони праці та безпечного ведення робіт з підвищеною небезпекою для посадових осіб та працівників. Розробити та впровадити комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативних вимог з питань охорони праці.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.