Вивчали «Правила систем газопостачання»

З 7 липня 2015 року набрали чинність  «Правила безпеки систем газопостачання», зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року за № 674/27119.

Управління Держпраці у Кіровоградській області проведено інформаційно-методичну нараду з керівниками,  працівниками структурних підрозділів філії «Кіровський» ПАТ «Птахогосподарство «червоний прапор».

У ході заходу ознайомлено присутніх з новою редакцією «Правил безпеки систем газопостачання» . Роз'яснено відмінності із Правилами, які діяли раніше.

 Особливу увагу було звернуто, що власник підприємства відповідає  за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами,  необхідність проведення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання, яке здійснюється відповідно до вимог документації заводів виробників газового обладнання. Умови для технічного обслуговування повинні забезпечуватися власником підприємства відповідно до вимог чинного законодавства України. Власник повинен забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень представника газорозподільного підприємства для проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість, утримувати в належному до експлуатації стані фасадні та внутрішні газопроводи.

Заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Г.Спіріна акцентувала увагу, що дотримання вимог «Правил безпеки систем газопостачання» це запорука безпечної життєдіяльності як для працівників підприємства так і населення. 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.