Проведено нараду з керівниками і посадовими особами виробничих підрозділів ТОВ «Сплайн ЛТД» смт. Завалля Гайворонського району

    Управлінням Держпраці у Кіровоградській області спільно з відділенням ВД ФССНВ у Гайворонському районі проведено нараду з керівниками структурних підрозділів ТОВ «Сплайн ЛТД» смт. Завалля Гайворонського району з питань виробничого травматизму та шляхів його попередження, безпеки праці при експлуатації вантажопідіймальних кранів, а також їх ознайомлення з Законом України «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування», який набув чинності з 01 січня 2015 року.

 

    Головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області Дзіговський А.В.  доповів про рівень виробничого травматизму та основні обставини і причини нещасних випадків, які сталися в 2014 – 2015 роках в Україні та в області на підприємствах під час виконання робіт вантажопідіймальними кранами.

    Під час заходу присутні також заслухали основні вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці щодо безпечного виконання робіт вантажопідіймальними кранами. Було наголошено на необхідності проведення періодичних технічних оглядів  вантажопідіймальних кранів уповноваженою спеціалізованою організацією.

     Також було відмічено на необхідність дотримання термінів проведення технічного огляду кранів та ведення відповідної документації (вахтових журналів, журналу технічних обслуговувань та ремонтів, журнал обліку та огляду знімних вантажозахоплювальних  пристроїв), а також контроль за допуском персоналу до обслуговування даних кранів.

      Головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ України в Гайворонському районі Загородній О.М.  ознайомив присутніх з Законом України «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування», який набув чинності з 01 січня 2015 року, а також про стан виробничого травматизму та охорони праці на підприємствах регіону. Виступаючим було зазначено, що стан виробничого травматизму та охорони праці на підприємствах – невід»ємна частина показника соціально-економічного та технічного розвитку держави, її трудового потенціалу.

     За результатами роботи наради рекомендовано керівництву підприємства посилити контроль за станом охорони праці. Розробити та впровадити заходи щодо профілактики виробничого травматизму. Забезпечити дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 32-04-30

Гаряча лінія : 32-02-83

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.