Керівництво Управління Держпраці у Кіровоградській області зустрілося з посадовими особами ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний та начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Роман Зябліков провели робочу зустріч з генеральним директором, заступниками, начальником навчального центру та Центральної лабораторії ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Під час зустрічі керівник Держпраці в області ознайомив присутніх з основними напрямами роботи та завданнями, які покладаються на Управління. При цьому, увага буде загострена на дотриманні вимог безпеки під час проведення профілактичної роботи, з метою попередження нещасних випадків та аварійних ситуацій на підприємствах області.

На виконання доручення Держпраці України, про вжиття територіальними органами вичерпних заходів реагування, щодо запобігання виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, С. Подорожний та Р. Ілик обговорили питання створення відомчої комісії для проведення перевірки стану охорони праці із вищезазначених питань, ініціювання на засіданні Ради з питань безпеки життєдіяльності населення при ОДА розгляду питання щодо стану безпеки на підприємствах водо-каналізаційного господарства та розгляду зазначеного питання під час проведення тематичних нарад, семінарів згідно з Планом превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт, пов’язаних з весняно-літнім періодом 2015 року. 

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 

Пошук

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.