Знання з охорони праці удосконалюються

Начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний підтримав пропозицію начальника відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Ольги Середи щодо безпосередньої участі у відкритті навчань з питань охорони праці. Таким чином ще більше популяризуватимуться питання попередження ризиків на виробництві, цінності людського здоров’я.

 Економіка, освіта та інші галузі в країні повинні розвиватися в тому числі і за рахунок забезпечення належних умов праці, попередження травматизму на роботі. З такими словами звернувся начальник Управління до учасників навчання з питань охорони праці, яке розпочалося 12 вересня поточного року.

Навчання проводиться Товариством з обмеженою відповідальністю «Учбово-курсовий комбінат» (директор Віктор Логвиненко) для операторів котелень закладів освіти області.

Сергій Подорожний, який очолює комісію з перевірки знань і через тиждень прийматиме екзамени з питань охорони праці у присутніх, побажав їм успіхів у навчанні. Заступник голови комісії Ольга Середа побажала учасникам заходу навчитись застосовувати отримані знання як на роботі, так і у побутових умовах.

Пошук

   

 

Авторизація

Корисні посилання

Державна служба України з питань праці

 

 

 _______________________

Національне агентство з питань запобігання корупції

_______________________

 

_______________________

Національне агентство України з питань державної служби

 

Урядовий портал

 

Верховна рада України

 

Офіційне інтернет-представництво Президента України

 

Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

Антикорупційний портал

 


 Всеукраїнський Виробничо-практичний журнал "Промислова безпека"

15060.jpg — 25.27 Kб


 Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації